Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Nie zmieniaj komputera. Synchronizacji HTC 8S dokonasz także na starszych systemach


  Zamierzasz kupić urządzenie Windows Phone 8? Jeśli tak to oficjalnie musisz posiadać komputer z systemem Windows 8 aby móc dokonać synchronizacji swoich zdjęć, filmów czy muzyki używając do tego celu aplikacji Windows Phone dostępnej tylko na wspomnianej platformy. A nie oficjalnie możesz pobrać plik instalacyjny z naszego forum i pozostać przy swoim Windows 7 jak ja to zrobiłem.
  Plik instalacyjny dla aplikacji Windows Phone do synchronizacji telefonu WP8 bez potrzeby instalacji systemu Windows8. Oczywiście aby wypróbować program należy posiadać urządzenie WP8. Osobiście zainstalowałem na systemie Windows 7 64bit.

  Podstawowe funkcje programu:
  Przenoszenie muzyki, zdjęć, filmów i innych materiałów z komputera do telefonu (i odwrotnie).
  Szybkie udostępnianie plików w telefonie za pomocą aplikacji w systemie Windows 8 (takich jak Zdjęcia czy Szukaj). Aby przenieść pliki, nie musisz nawet uruchamiać aplikacji Windows Phone.
  Automatyczne zapisywanie na komputerze zdjęć i filmów zrobionych/nagranych telefonem.
  Szybkie sprawdzenie, ile miejsca zajmuje każdy rodzaj zawartości, dzięki czemu możesz łatwo zadbać o to, aby w telefonie nie zabrakło pamięci.

  Do pobrania z naszego forum:
  http://www.windowsmania.pl/narzedzia...s-7-a-903-new/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Windows Phone do instalacji na Windows 7 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas