Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • T-Mobile, Verizon czy może bez simlocka? Porównanie modeli L8xx


    Dzisiejsza oficjalna prezentacja Lumii 822 dla sieci Verizon zakończyła wszelkie spekulacje na temat specyfikacji tego właśnie modelu. Model ten nie odbiega znacznie od swoich rówieśniczek, Lumia 810 to wariant z logo sieci T-Mobile oraz pierwowzór czyli Lumia 820 dostępna globalnie w tym także na rynku europejskim. Już dziś możemy zapoznać się ze specyfikacją urządzenia z logo 4G na tylnym panelu i porównać do dwójki pozostałych. Mamy czego zazdrościć?
    Wszystkie trzy wyposażone są w wyświetlacze wykonane w tej samej technologii AMOLED, ClearBlack zaś rolę ochrony w każdym z nich pełni inny materiał. Verizon dołożył wszelkich starań aby jego słuchawka wyróżniała się ponad resztę modeli z tego segmentu montując w niej hartowane szkło Corning® Gorilla® Glass 2 RGB Stripe, gdzie jej odpowiednik z sieci T-mobile, Lumia 810 posiada ochronę pierwszej generacji Corning® Gorilla® Glass. Nam Nokia zaoferowała proste rozwiązanie o szczegółowej dość nazwie Scratch resistance front window made from toughened glass.
    Z racji występowania na różnych rynkach, dostępne zakresy częstotliwości a także obsługiwane standardy sieciowe są inne. Co ciekawe tytułowy model posiada wsparcie dla satelitarnego systemu GLONASS, podobnie jak Lumia 820. Procesor i pamięć operacyjna identyczna dla całej trójki zaś miejsca do dyspozycji użytkownika zdecydowanie najmniej dostaniemy decydując się na modelu Lumia 810. Europejski odpowiednik pozostał nadal z najsłabszą baterią ale widać zamiar projektantów; brak szybkiej i energochłonnej sieci komórkowej 4G LTE na naszych rynkach nie wymaga aż takich ogniw. Kilka innych różnic możecie wychwycić z powyższej grafiki.

Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas