Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Lumia 810 to klon czy nie klon


    Nokia Lumia 810 tajemnicą już nie jest. Model ten zaprezentowany został jakiś czas temu na stronie jedynego operatora, który będzie miał wyłączność na jej sprzedaż.
    Nadszedł już czas aby bliżej poznać i podzielić się z wami tym co różni amerykańską mutację Lumii 820 z jej europejskim odpowiednikiem. Tym co najbardziej różni oba model to zakresy obsługiwanych częstotliwości co wydaje się naturalną rzeczą. Brak znanej już wam ochrony waszym wyświetlaczy Corning® Gorilla® Glass odchudził Lumię 810 co przekłada się na mniejszą o 15 gram wadze. Warto przy tym zauważyć, że klon otrzymał na baterię o większej pojemności o 150mA. Jako że rynek występowania tego modelu to USA, rak wsparcia dla systemu GLONASS wydaje się racjonalnym posunięciem.
    Jak już wiadomo z poprzednich doniesień, przednia kamerka do wideo rozmów w naszej europejskiej Lumii posiada gorszą matrycę czyli VGA ale umożliwia nagrywanie plików wideo także w prędkością 30kl/s. W zamian tego użytkownicy chcący powiększyć wbudowaną w urządzenie kartę pamięci będą mogli podmienić standardową pojemność na nową kartę o pojemności do 64G czego Lumia 810 nie potrafi a ściślej tylko połowa z tej podanej pojemności będzie odsługiwana przez model zza oceanu.
    Poniższe porównanie prezentuje wszystkie parametry techniczne różniące oba egzemplarze a dla tych, którym mało zapraszam do zapoznania się z wnętrzem Lumii 820.

Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas