Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Lumia 510, dużo gorsza czy znacznie lepsza od modelu 610?


  Z racji że poznaliśmy dziś azjatycki model Lumia 510, który być może po jakimś czasie w wersji oryginalnej lub trochę zmienionej trafi na rynki europejskie postanowiłem porównać oba modele pod względem budowy, osiągów i funkcji. Nowy model dostępny będzie w także w kolorze żółtym i czerwonym.
  Rozmiary obu modeli są bardzo zbliżone. Nowa Lumia 510 jest dłuższa, szersza ale za to cieńsza.Oba modele przypominam mają identyczne baterie BP-3L.
  Skoro o baterii mowa to najmłodsza w rodzinie Lumii ma inne zapotrzebowanie na energię co przekłada się na krótszy czas czuwania czy rozmów ale z kolei słuchanie muzyki może trwać na niej dłużej.
  Lumia 510 rozmowa 3G - 8.4h, słuchanie muzyki 38h
  Lumia 610 rozmowa 3G - 9.5h, słuchanie muzyki 35h  Wyświetlacz to 4 calowy pojemnościowy TFT oczywiście bez Corning® Gorilla® Glass tylko utwardzanym szkłem co przekładać się będzie na przewidywaną niską cenę tego urządzenia. Mniejszy brat czy raczej siostra nie został pozbawiony funkcji oszczędzania energii jak Low power mode, Light time-out czy ALS.
  Robienie zdjęć 5MPix aparatem wyjętym wprost z Lumii 610 nie nastroszy nam włosów na głowie, podobnie jak tam rozdzielczość nagrywania pozostała VGA jak również inne parametry optyczne. Do nowości należy zaliczyć fakt, iż port microUSB został zlokalizowany na spodzie.
  Przyszli posiadacze Lumia 510 z pewnością docenią brak funkcji redukcji zakłóceń Noise cancellation i braku dodatkowego mikrofonu, który tak dokucza i dokuczał obecnym posiadaczom Lumii 710  Dość spora grafika prezentująca nowy model, 5947x3717


  Szczegółową specyfikację techniczną w infografice możecie zobaczyć tu:
  http://www.windowsmania.pl/dyskusja-...echniczna-828/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Lepsza czy gorsza od Lumii 510? rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas