Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Taniej się nie da. Nokia Lumia 510 oficjalnie


  Dziś oficjalnie została zaprezentowana Nokia Lumia 510. Kilkukrotnie zapowiadany jako najtańszy model z całej rodziny urządzeń Windows Phone od Finów. Model ten będzie dostępny tylko na rynkach Indii, Chin, Ameryki Północnej i Azji w pięciu żywych kolorach; czerwonym, żółtym, niebieskim, białym i czarnym. Nie jest to urządzenie zapierające dech w piersiach ale znajdzie zapewne licznych nabywców jak tania alternatywa okienek. Spójrzmy na skrócona specyfikację:
  Wprowadzenie modelu Lumia 510 na rynek to próba zapełnienia rynku smartfonami Windows Phone w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej a dodatek w postaci 4 calowego pojemnościowego ekranu TFT pozwoli tym niezdecydowanym szybciej przesiąść się na nową platformę. Aparat 5MPix znany z wcześniejszego modelu Lumia 710 napakowany dodatkami od Nokii w postaci Camera Extras to kolejny plus na korzyść. Sercem telefonu do procesor z rodziny 7x27a znany z do tej pory najuboższej Lumii jaką jest model 610, któremu do prawidłowej pracy wystarczy 256MB pamięci RAM a na ulubione zdjęcia czy muzykę producent przewidział tylko 4GB pamięci masowej z możliwością jej wirtualnego powiększenia korzystając z chmury SkyDrive o kolejne 7GB.
  Według wcześniejszych niejasnych informacji, model ten będzie dostępny z systemem Windows Phone 7.5 z możliwością update'u do siedemosiem. Sugerowana cena producenta z podatkami to 199 dolarów a data wprowadzenia do sprzedaży to listopad tego roku.  Pełna specyfikacja:  Promocyjny materiał wideo:
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas