Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Insync - najlepszy klient do zarządzania Dyskiem Google na Windows Phone

  Pewnie wielu z Was powie, po co mi program do zarządzania Dyskiem Google skoro mamy SkyDrive z pojemnością 7GB (25GB). Lecz wiele osób po przesiadce z Androida ma pewnie problemy z przywróceniem swoich plików, które posiadali właśnie na dysku Google. Teraz w bardzo łatwy sposób mogą zarządzać dyskiem Google prosto z telefonu z systemem Windows Phone!


  Aplikacja Insync jest nieoficjalnym klientem do obsługi Google Drive, ponieważ firma Google nie pała sympatią do użytkowników z system WP. Insync umożliwia dostęp do naszych dokumentów. Możemy jest odczytywać jak i zapisywać na telefonie (Program Office świetnie łączy się z tą aplikacją). Materialy, które można wysyłać do Dysku Google są jedynie tylko zdjęcia, lecz autor zapowiada, że w przyszłości aplikacja będzie umożliwiała więcej lecz za większą cenę niż dotychczas. Dobrą rzeczą jest to, że można masowo wysyłać na raz wszystkie zdjęcia. Mamy możliwość także wybrania kompresji podczas wysyłania, np. gdy korzystamy z transmisji danych a chcemy wysłać zdjęcia do dysku Google, wtedy kompresja może być ratunkiem przed dużą liczbą utraty pakietu internetowego. Takiej opcji brakuje mi przy automatycznej synchronizacji zdjęć do SkyDrive prosto z aparatu, aby zdjęcia były lub nie były kompresowane do mniejszych rozmiarów.

  Oczywiście jeżeli posiadaliśmy wcześniej na dysku zdjęcia czy filmy to również z poziomu aplikacji bez problemu można je otworzyć, lecz jak na razie nie ma możliwości zapisania jej do galerii telefonu, lecz jak autor zapewnia ta funkcja pojawi się w przyszłej wersji. To samo dotyczy muzyki, bez problemu ją otworzymy, lecz bez możliwości słuchania w tle. Ta funkcja także ma zostać naprawiona w przyszłej wersji aplikacji. Na innych wszystkich plikach bez problemu dokonamy takich operacji jak zmiana nazwy plików, kasowanie czy zmiana/nadanie uprawnień.

  Aplikacja dodatkowo posiada tryb Offline, który umożliwia zapisania danych do pamięci aplikacji, lecz aby przenieś je na komputer potrzebujemy już do tego w pełni odblokowanego urządzenia. Wtedy bez problemu wejdziemy do /Application/Data/a07b5aae-e752-4260-8b9e-b76c37cf930e i skopiujemy dane z dysku Google, lecz równie dobrze możemy to zrobić na komputerze bez naszego telefonu.
  Nie znalazłem na razie lepszej aplikacji do zarządzania dyskiem Google, która oferuje tyle możliwości.
  Aplikacja posiada wersje próbną, a pełna wersja kosztuje 6,99zł lecz ta cena wraz z kolejną aktualizacja może się troszeczkę zwiększyć.


  Insync | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Insync - najlepszy klient do zarządzania Dyskiem Google na Windows Phone rozpoczął Bones Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas