Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Microsoft blokuje konto Skydrive za szkolne notatki


  Przytrafiło się to pewnemu użytkownikowi chińskiego forum PcBeta, który otrzymał jedno ostrzeżenie a następnie konto zostało zablokowane w całości na podstawie regulaminu konta który złamał qinmoon bo takim nickiem posługiwała się wspomniana osoba.
  W wiadomości którą otrzymał MS poinformował go że ma on 48h na usunięcie treści ale mimu wysiłków, qinmoon nie zdołał nic wykasować więc cała zawartość chmury została usunięta nie ważne czy zawierała treści który łamały regulamin czy nie. W wcześniej w odpowiedzi tłumaczył on że dane to w rzeczywistości szkolne notatki zawierające grafiki Manga. To jak widać nie pomogło. MS także nie pokwapił się o wyjaśnienie o jaki punkt regulaminu może chodzić ale według uploader'a chodziło o ten poniżej. Zanim cokolwiek wrzucicie na SkyDrive warto mieć na uwadze fakt, że tresć są filtrowane i prędzej czy później możecie otworzyć wiadomość email od MS z podobna treścią.  you will not upload, post, transmit, transfer, distribute or facilitate distribution of any content (including text, images, sound, video, data, information or software) or otherwise use the service in a way that:

  depicts nudity of any sort including full or partial human nudity or nudity in non-human forms such as cartoons, fantasy art or manga
  Źródło: Neowin
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas