Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • HTC 8X i nowa Nokia Lumia (?) po certyfikacji FCC

  [JUSTIFY]

  Dziś na stronach amerykańskiego urzędu komunikacji pojawiły się ciekawe dokumenty. Pierwszy dotyczy urządzenia HTC 8X i zawiera szczątkowe informacje z których nie idzie się dowiedzieć więcej niż wiemy obecnie. Drugi telefon a w zasadzie Nokia jest bardziej tajemniczy. Model RM-878 według licznych zagranicznych serwisów miałby być amerykańska odmianą Lumii 820 lub nawet 920, ale czy na pewno?
  Analizując dokładnie dokumentację można się doszukać więcej. Według wykazu nowe urządzenie będzie wyposażone w baterię BP-4W więc inne ogniwo niż nowo zapowiadane Lumie. Dla przypomnienia:


  Nokia Lumia 820 - BP-5T
  Nokia Lumia 920 - BP-4GW


  Dodatkowo nowy model wyposażony byłby w ładowarkę AC-50 użytą z Lumią 820, czyli mniej wydajną od tej z kompletu 920. Druga sprawa to testy dotyczyły także ładowania indukcyjnego Qi z użyciem płytki ładującej DT-900 i tylnej klapki wyposażonej w cewkę indukcyjną CC-3063. Kolejna niewiadoma to umiejscowienie gniazda SIM zupełnie jak w modelu Lumia 710 bo w rzeczywistości w modelu 820 kartę SIM jak i kartę pamięci wkłada się z boku po wyjęciu baterii.
  Z powyższych grafik możecie także przeczytać jakie oprogramowanie w dniu testu miała wspomniała Nokia. Reszta to domysły a co przyniesie najbliższa przyszłość zobaczymy pewnie w listopadzie bo w tedy to Nokia zapowiedziała nowe modele.

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: HTC 8X i nowa Nokia Lumia (?) po certyfikacji FCC rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas