Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • 1397 gier i aplikacji niekompatybilnych z modelem Lumia 610. Pełna lista


  Każdy posiadacz modelu Lumia 610 lub natrafił z pewnością na jedną z niedogodności systemu z mniejszą ilością pamięci RAM niż inne modele z serii Lumia. Mógł być to Skype, mogła być to fajna gra z rodziny Xbox. Co niektórzy natknęli się obostrzenia systemu w relacji z multimediami a dokładnie wsparciem kodeków wideo o czym można przeczytać w tym temacie.
  Liczba nie wspieranych przez system gier i aplikacji na dzień pierwszego października dzisiejszy wynosi 1397 pozycji i stanowi to tylko 1.6% ogółu dostępnych w Store. Gdy przez parę dni używałem wspomnianego modelu wydawać by się mogło, że prób zainstalowania interesującej gry lub programu przy których system odmówił współpracy twierdząc iż dana aplikacja jest niekompatybilna był znacznie większa niż sugerowała by to powyższa statystyka. Może to tylko moje upodobania sprawiły, że wybrałem zawsze źle tego nie wiem ale z poniższą listą na dodatek skrupulatnie przygotowaną możecie już teraz wyszukać po tytule wpisując nazwę interesującej gry lub programu czy uda wam się pobrać i zainstalować to czego chcecie.
  Oczywiście posiadacze ZTE Orbit także mogą skorzystać z listy ponieważ ten model także posiada tylko 256MB pamięci operacyjnej.
  Listę w postaci pliku pdf możecie pobrać już teraz z naszego forum
  http://www.windowsmania.pl/threads/6...elem-Lumia-610

  Żródło: AAWP
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Lista aplikacji i gier nie kompatybilnych z modelem Lumia 610 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas