Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Dolby Digital także w nowych Lumiach


    Na palcach jednej ręki można by policzyć ilość modeli fińskiego producenta wyposażonych w technologię Dolby Digital. Nokia N8, N9 Nokia 700, Nokia 808 a także nadchodzące modele Lumia 820 i 920. Posiadacze obecnych modeli Lumia do szczęśliwych nie należą biorąc pod uwagę jakość dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Jedynie Lumia 900 wybija się trochę z całej rodziny dzięki odciążeniu procesora z obróbki cyfrowo-analogowej i przekazaniu całości na wbudowany zewnętrzny wzmacniacz mocy, identyczny jak w modelu N8. To co nie zaprzątało nam bardzo głów od daty oficjalnej premiery nowych Lumii to sprawa jakości audio, może że względu na poprzedniczki a może ze względu na wyeksponowanie innych parametrów nowych smartfonów jak nowe wyświetlacze, aparaty czy bezprzewodowe ładowanie. Dzisiejszy wpis na oficjalnym blogu finów zmienił moją mimikę twarzy troszeczkę a to ze względu na informację o zastosowaniu tytułowej technologi Dolby Digital w nadchodzących telefonach. Średnio 2-3h słucham muzyki przez słuchawki więc póki Nokia nie umożliwi nam kupna obiecanych urządzeń głównym źródłem muzyki pozostanie dla mnie HTC Titan II.
    Przejdźmy do sedna czyli jakie zmiany w jakości odtwarzanego dźwięku nas czekają. Poniżej możecie zapoznać się z tym co oferują przykładowe modele. Nokia Lumia 800 nie ma zbytnio czym się pochwalić jeśli chodzi o dźwięk a N9 sprawdza się o wiele lepiej przy słuchaniu naszej ulubionej muzyki.

    Źródło: GsmArena, Conversations
    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Dolby Didgidal także w nowych Lumiach rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas