Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Nokia Lumia 920 na deser. Widelec obowiązkowy


    Chyba już wszyscy zainteresowani słyszeli o nowych ekranach dotykowych zastosowanych w najnowszych modelach Nokii. To co będzie wyróżniać posiadacza Lumii, to obsługa ekranu przy użyciu już nie tylko naszych palców czy nawet paznokcia. Znaleziony z torebce długopis czy klucze noszone w kieszeni równie dobrze poradzą sobie z obsługą telefonu. Dlaczego z widelcem miało by być inaczej skoro wiemy że i metal nie stanowi problemu dla nowych modeli Synatptics In-Cell to z łatwością możemy poszerzyć zakres poszukiwań przedmiotów codziennego użytku, którymi wyręczmy nasze zmęczone już od nadmiernego klikania w ekran palce.
    Na poniższym filmie możemy podziwiać taki efekt poszukiwań choć bardzie wygląda to na przypadkowe odkrycie przy niedzielnym objedzie. Druga kwestia to skutki takiej zabawy co by nie było ostrym widelcem ale póki co jak widać problem nie istotny i zepchnięty na drugi plan. Przy okazji tego filmu chciałem zapowiedzieć artykuł o zastosowanym module In-Cell który ukaże jeszcze w tym tygodniu.

    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Synaptics In-Cell kontra widelec rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas