Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Dino Copter czyli dobra kopia UGH!


  Kiedy były popularne gry DOSowe takie jak Prince of Persia dobrym tytułem była także gra Ugh! Młodsi mogą nie pamiętać czasów tak starej gry. Jednak ci którzy pamiętają tak stare tytuły mogą ponownie delektować się tą grą, właśnie z Dino Copter.

  Dino Copter nie jest to kontynuacja gry Ugh!, nawet autorzy o niej nie wspominają, lecz widać czym byli zainspirowani tworząc tą grę. W Dino Copter wcielamy się w rolę jaskiniowego taksówkarza, który za pomocą swej latającej maszyny przewozi różne stworzenia.
  Sterowanie maszyną jest o wiele lepiej dopracowane niżeli w Ugh! Tam było to o wiele cięższe i trzeba było się wprawić zanim dobrze lataliśmy. W Dino Copter musimy uważać na przeszkody, które mogą zniszczyć nasz pojazd latający. W grze ważne jest jak najszybsze przetransportowanie jak największej ilości dinozaurów. Plansz jest 30 i więcej chyba nie potrzeba. Gra jest dobrą metodą, gdy bardzo nam się nudzi jednak nie zwala ona z nóg.  Warto podkreślić, że gra jest całkowicie darmowa i bez problemu można ją zainstalować w naszym urządzeniu.

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Dino Copter czyli dobra kopia UGH! rozpoczął Bones Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas