Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Nokia Lumia 510 ominie Europę? Miejmy nadzieję

  Miało być tanio i będzie ale nie wiadomo kiedy i czy na starym kontynencie. Nokia Lumia 510 przeszła certyfikację FFC i dziś na sieci pojawiły się zdjęcia kontrolne. To co zostało opublikowane u źródła musimy póki co traktować jako dane najbardziej wiarygodne ale czy do końca?
  Spójrzcie na wstępną specyfikację
  Każdy portal zachodni z taką łatwością publikuje plotki że nawet 5 minut merytorycznej pracy i porównania specyfikacji z istniejącą już Lumią 710 czy nawet L610 może trochę zmienić obraz końcowy. Ale się nie chce więc jak z wymiarów bliźniaczych do L710 osiągnięto 4 cale? No nie udało się to projektantom więc rzeczywisty rozmiar ekranu to zapewne 3.7 cala. Widać lekkie przesunięcie wyświetlacza ku górze, pozbawiono ten model fizycznych przycisków funkcyjnych oraz lampy doświetlającej. Osobiście życzył bym sobie aby ten projekt ominął szerokim łukiem stary kontynent. A jakie jest wasze zdanie?


  Źródło: http://tieba.baidu.com/p/1875168126
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia Lumia 510 ominie Europę? Miejmy nadzieję. rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas