Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • HTC HD7 Deepshining 7.8 BETA ROM

  Pierwszy siedemosiem dla HD7 ujrzał światło dzienne. Kto mógł to wcześniej dostał szansę na testowanie siedemosiem na innym urządzeniu. Jest to wersja stricte Beta więc nie ma co się spodziewać wodotrysków i całe oprogramowanie ma lagi. Nic nowego nie znajdziemy poza nowym ekranem i podglądem akcentów. Sam ROM opiera się na porcie z Nokii i został dostosowany w miarę możliwości. Nawet nasz ojczysty język został usunięty.
  Przed próbą wgrywania warto pamiętać:

  OS Version: 7.10.8835.35
  ONLY FOR HTC HD7 (I will try to port it to other devices as soon as I have some free time)
  Available languages: only English
  You can now have the the new Windows Phone 8 Start Screen.
  I did not test it properly, I was in a hurry to share with you guys.
  For sure, it is still a Microsoft Beta Build so some thing may not work, specially in none Nokia Devices.
  The Rom was dumped from a Nokia device and is based on Tango 12180, because it won't boot if we use WP 7.8 kernel.dll and probably most 3d party apps from Marketplace might crash.
  The Rom is almost untouched, this means it is not full unlocked or rooted and homebrew apps will not work (for now ). It has only a few Deepshining customizations.
  You can always flash back a WP7.5 Rom if you wish.

  Ze względów represyjnych ten ROM nie posiada w pełni odblokowanego systemu i innych ciekawych dodatków dostępnych w naszym siedemosiem. Póki co grupa trzymająca władzę nie zezwala na upublicznianie. Miejmy nadzieję, że nasi forumowicze już niedługo zapoznają się z prawdziwym siedemosiem.  http://forum.xda-developers.com/show...php?p=31726937
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Windows Phone 7.8 Deepshining BETA ROM rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas