Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • GAMEZONE: Roll in the Hole


  Serdecznie Was zapraszam do przeczytania recenzji, która jest pierwszą z cyklu GAMEZONE, gdzie będę oceniać gry, które znajdziecie w Windows Phone Store. Jeśli Wy drodzy Czytelnicy macie swoje propozycje gier, dajcie mi znać w prywatnej wiadomości. Tymczasem serdecznie zapraszam do lektury : )  Roll in the Hole wydane przez Chillingo International jest kolejną polską(!) produkcją w Windows Phone Store. Należy ona do gier XBOX. Jest to prosta w założeniach gra zręcznościowa polegająca na toczeniu uroczym misiem panda po różnych planszach, by wpaść do tytułowej dziury, po drodze zbierając ukradzione przez małpę lody. Tyle słowem wstępu. Jak owa koncepcja sprawdza się w praktyce, możecie przeczytać w dalszej części recenzji.
  Naszą pandą można sterować na dwa sposoby. Wygodniejszym, czyli poprzez dotykanie odpowiedniej strony ekranu, albo trudniejszym za pomocą akcelometru. W początkowych etapach rozgrywki wydaje się to proste, lecz z czasem przechodzenia, staje się to trudniejsze, gdyż panda nie hamuje od razu. Jeśli zaczniemy hamować za późno możemy spaść w przepaść lub wpaść na przeszkodę, co skutkuje rozpoczęciem gry od początku. Ta gra może zirytować użytkownika i to nie jeden raz. Sam czasem miałem ochotę rzucić telefonem o podłogę.
  Gra oferuje 120 plansz, które są podzielone na różne strefy. Ich różnorodność wpływa na rodzaj powierzchni po którym turla się nasza panda co skutkuje różnym jej zachowaniem. Co do muzyki to w połączeniu z niektórymi planszami potrafi podnieś ciśnienie, lecz po dłuższym czasie jest jak dla mnie monotonna. Grafika jest na podobnym poziomie jaki możemy spotkać w tego typu grach.
  Grę możemy przetestować przed zakupem. Wersja testowa posiada osiem plansz. Skorzystanie z tej opcji pozwala rozeznać czy gra przypadnie wam do gustu, bo jej założenia się nie zmieniają.

  Roll in the Hole kosztuje tylko 3,49 zł oraz posiada polską wersję językową. Ja osobiście tę grę polecam. Jest całkiem dobrym zapychaczem czasu podczas nudnych lekcji wiedzy o społeczeństwie. Sprawdzone :-)  Kolejną grą, którą zrecenzuję będzie Contre Jour. Genialną muzykę z tej gry, możecie pobrać tutaj.

Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas