Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Technologia PureMotion a rzeczywisty odbiór


  Dla konsumentów mieszkających bliżej równika w krajach gdzie słońce świeci większą część roku ostatnia fińska produkcja w postaci PureMotion to pewnego rodzaju zbawienie gdzie silne światło słoneczne także gdziekolwiek na świecie uniemożliwia komfortowe używanie telefonu. Większość z was zna zalety technologi ClearBlack rodem jeszcze z poczciwego Symbiana a co byście powiedzieli na coś lepszego, na coś co powstało na fundamentach ClearBlack. To właśnie ma do zaoferowania nowa Lumia 920, nowe doznanie w użytkowaniu smartofona na zewnątrz bez obawy o jakość odczytu treści z wyświetlacza.
  Nowe rozwiązanie gwarantuje niski współczynnik odbicia, który w dużym stopniu poprawia renderowanie ciemnych kolorów w zwykłym codziennym świetle. Dodatkowo podświetlanie ekranu LED posiada tryb zwiększonej jasności co wpływa na lepszy w efekcie końcowym kontrast.


  Poniżej porównanie z modelem Lumia 900. Oba ekrany wystawione w tym samym czasie i miejscu na pełne słońce, różnica w jakości wyświetlanego obrazu choć nie piorunująca to jednak istnieje.


  Żródło: Nokia.com
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Technologia PureMotion a rzeczywisty odbiór rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas