Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Nokia, witaj w klubie Qi!


  Ładowanie bezprzewodowe to wciąż coś czego nie uświadczymy w większości telefonów. Od dziś rodzina modeli zrzeszona w konsorcjum Qi, które to przydziela certyfikację urządzeniom z funkcją ładowania indukcyjnego poszerzyła się do 4 smartfonów w tym o dwie Nokie, Lumia 820 i Lumia 920.
  Zapewne większość z was nie wie ale jako że nowy Samsung Galaxy S III także wspiera tą nową technologię to do prawidłowej pracy potrzebuje podmiany pleców czyli tylnej klapki na taką , która zawiera moduł ładowania dokładnie jak model Lumia 820.
  Trzecim urządzeniem jest LG Optimus LTE2, który podobnie jak Nokia 920 tytułową funkcje wspiera zaraz po wyjęciu z pudełka bez zbędnych przystawek.
  Temat długi jak rzeka i nie omieszkam zaznajomić was z szerszym spektrum nowego sposobu dostarczania prądu do telefonu. Dokumentacja jest obszerna z mnóstwem zawiłych wzorów i zależności ale jak dla mnie ciekawa lektura a i dla was przyszłych posiadaczy Nokii z ładowaniem Qi też się przyda znajomość strat i parametrów ładowania.

  Źródło: Qi.com
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia, witaj w klubie Qi! rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas