Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Nokia wraca do dotyków Synaptics


  Wraz z oficjalna premierą można było dowiedzieć się o zastosowanych panelach dotykowych w nowych modelach Lumia. Dla przypomnienia trochę historii:
  Synaptics 2000 - Nokia N8
  Synaptics 3000 - reszta ^3
  Atmel mXT serii E - N9, modele Lumia WP7.5
  Synaptics clear pad 3 - obie nowe Lumia 820 i 920

  Jak widać Finowie postanowili wrócić do czasów symbiana i zastosować ponownie panele dotykowe firmy Synaptics ale tym razem nowy model ClearPad Series 3. Super Sensitive Touch bo taka nazwa kodowa zastosowana została dla nowych paneli ma zdaniem obu producentów spełniać codzienne wymagania użytkownika łączne z obsługą poprzez dotykanie paznokciami czy nosząc rękawiczki i świetnie nadaje się do współpracy z ekranem ClearPad od Nokii.
  Obsługa do dziesięciu jednoczesnych dotknięć to już standard od czasów Nokii N8 ale wsparcie takowej funkcji przez oprogramowanie to nie lada wyzwanie. To wszystko wspomagane przez najnowsze sterowniki i filtry przeciwzakłóceniowe zapewniając przy tym mniejszy pobór energii pozwoli na więcej z nowymi modelami jeśli tylko będzie wspierane przez system.

  Źródło: synaptics.com
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia wraca do dotyków Synaptics rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas