Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Dodatkowe 200% pamięci w Lumii 800. Czemiu nie!


  Zawsze tego brakuje, przy zakupie nowego telefonu wmawiamy sobie że 16GB w tym wypadku jest wystarczające. Oczywiście nie mogę mówić za wszystkich. Jeden audiobook na tydzień to też wyzwanie. Miałem N96 i tam jeszcze coś zostawało z fabrycznych 16GB, potem przyszła kolej na N900 i jej 32GB. Książek jeszcze w tedy uszami nie czytałem ale po załadowaniu kolekcji filmów i seriali też było mało.
  Przesiadka na Windows Phone i marne 16GB, czy aby do końca? Dla mnie tak i coraz bardziej doskwiera mi brak dostępnej wolnej przestrzeni dyskowej bez okraszania nędznej reszty komunikatem w Zune jako Zarezerwowane miejsce. Brak wsparcia OTG nie do końca się sprawdza z przyczyn bezpieczeństwa systemu patrząc po ilości modyfikacji. Więc co pozostaje? Wyłożyć €440 w handlu detalicznym za 10 sztuk kości pamięci bo tyle kosztuje minimalne zamówienie na stronach jak Alibaba i z pomącą specjalistycznego sprzętu podmienić układ bez obawy o brak wsparcia ze strony systemu. Podana strona jest tylko ogólnikowa wszak można tam dostać i takie cuda bo chcąć kupić u producenta minimalną ilość zamówienia to 10tyś sztuk.
  Gdyby się ktoś zdecydował to służę pomocą. Z góry uprzedzam, że kość pochodzi z N9 i jedyna opcja to kupno płyty głównej z tegoż modelu ale czy opłacalne?

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Dodatkowe 200% pamięci, czemiu nie! rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas