Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Powrót do przyszłości czyli Nokia Glory


  Nokia Glory bo tak miałby się nazywać według licznych niedzielnych plotek tani model finów ale fabrycznie pracujący na już na siedem osiem. Jak nie ma o czym pisać to piszmy o głupotach chyba taką doktrynę stosuje coraz częściej większość serwisów GSM. Co gorsza są to wiadomości zasłyszane od swoich informatorów lub zasłyszane na portalach społecznościowych.
  Czy można oczekiwać więcej niż od prekursora, Lumii 610 ? Wyświetlacz 4 cala to jedyny plus jaki mógłby znaleźć się na liście rekomendowanej. Reszta jak okrojony RAM podobnie jak w modelu 610 ma napędzać tą hybrydę z nowymi okienkami. Jak wiecie lub nie aktualizacja obecnych modeli WP7 do 7.8 będzie dostępna drogą MS->Zune->WP7 i nie należy oczekiwać zbyt wiele po zawartości pliku CAB. Nowy ekran, nowy podgląd motywów i możliwość uruchomienia radia bez słuchawek to zbyt mało aby ta plotka okazała się prawdziwa.

  Źródło: Verge.com
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Powrót do przyszłości czyli Nokia Glory rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas