Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Nokia pewniak uchwycona na zdjęciach


  Tak wygląda realnie pierwsza prawdziwa Nokia z systemem Windows Phone 8, przynajmniej według chińskiego portalu coolxap.com. Jak widzicie na poniższych zdjęciach kształt jest obły bez kantów jak w obecnej serii Lumii 800/900. Jedyna informacja zdolna do odczytania z tych fotografii to ilość pamięci RAM 335MB, która wydaje się nieco mała oraz wersja OS 8.0.9735.0
  Jest to prototyp więc nie musi to być wersja finalna choć osobiście kwalifikuję to jak kontrolowany przeciek jako odezwa na model Samsunga. Na co warto zwrócić uwagę w tym modelu? Znów te nieszczęsne klawisze głośności w tym przypadku znajdują się po przeciwnej stronie niż u rywala i mikroskopijnej wielkości otwór głośnika na tylnym panelu.
  Objętość telefonu od razu nam sugeruje brak technologii PureView i zapewne będzie to fullHD przy 8MPix jak najbardziej wystarczające do zastosowań nieprofesjonalnych.
  Czarny kolor fizycznych klawiszy kontrastuje z bielą obudowy, która sprawia wrażenie innego materiału niż ten zastosowany w Lumii800/900.

  Źródło: http://www.coolxap.com/thread-140524-1-1.html
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia pewniak uchwycona na zdjęciach rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas