Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
View RSS Feed

Niech prawo zawsze PRAWO znaczy, a sprawiedliwość - SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Znacie Wattpad-Unofficial?

Rate this Entry
by , 26-02-2015 at 03:19 (1878 Odsłon)
Dzisiaj w sklepie, przeglądając nowe aplikacje na WP zauważyłam znajomy tytuł "Wattpad" a etykietka aplikacji od razu przywołała wspomnienia pierwszego kontaktu z książką elektroniczną za free.
Wcześniej, przeczytałam kilka tytułów ale to było dosyć kosztowne hobby. Zadowolona jednak była moja rodzina; ja wybierałam sobie tytuł a oni, bez biegania po księgarniach, zamawiali mi książkę. Sam zakup jednakże nie kończył sprawy; miałam laptopa i dwa tablety z Androidem a książki nie mogłam otworzyć. DRAM ! Co to jest, jak czytać z takim zabezpieczeniem i na jakim sprzęcie. Pierwszą książkę, po uzyskaniu dostępu i zarejestrowaniu urządzenia, przeczytałam na ponad 17 calowym laptopie. Masakra, a jednak książkę przeczytałam. Dziś już dokładnie nie pamiętam, ale był to chyba "Steve Jobs"-pióra Waltera Isaacsona, w niezrozumiałym dla mnie formacie .acsm /później zdjęłam zabezpieczenie i przekonwertowałam na pdf/.
Wattpad było wybawieniem; mogłam czytać za free / nie pamiętam dokładnie, ale chyba tylko on-line /. Przeczytałam tam wiele książek, min. Ryszarda Kapuścińskiego. Książki były tłumaczone, zdaje się, przez ochotników i różny był efekt końcowy. Ale nie to było ważne. Liczył się "dający po oczach " ekran tabletu i treść.
Najlepiej wspominam "Wattpad poleca" bądź sugerowanie tytułów do przeczytania.
Niezmiernie ciekawą opcją jest poznawanie współczesnej literatury na etapie jej tworzenia.
Zachęcam do przetestowania Wattpad- Unofficial | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami

Updated 11-03-2015 at 13:12 by ali_cja

Kategorie
E-booki

Comments

Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas