Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
View RSS Feed

Niech prawo zawsze PRAWO znaczy, a sprawiedliwość - SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Warto, nie warto!? "Wałęsa - człowiek na smyczy?"

Rate this Entry
by , 26-02-2016 at 15:12 (42911 Odsłon)
Miałam dylemat; muszę czy chcę ? Wiedzieć, poznać więcej, ale czy warto?
A jednak skusiłam się na przeczytanie wywiadu z Krzysztofem Wyszkowskim, przeprowadzonym 20 grudnia 2012 roku przez Krzysztofa Wołodźko. I nie żałuję.
Nie śledziłam dokładnie procesu, wytoczonego z powództwa Lecha Wałęsy przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu, za naruszenie dobrego imienia poprzez nazwanie go w 2005 r. tajnym współpracownikiem o pseudonimie Bolek, podczas audycji w Radiu Maryja. Teraz wiem trochę więcej, ale czy rzeczywiście tak było?

"Wałęsa - człowiek na smyczy?" do ściągnięcia za darmo ( wystarczy podać adres e-mail i zaakceptować regulamin) ze strony Dobre Darmowe e-booki - www.ebooks43.pl , w formacie ( do wyboru ) : EUB, PDF lub w MOBI .

Wywiad przeczytałam na L950 XL ds, a właściwie błyskawicznie łyknęłam, w aplikacji "Fiction Book Reader", w formacie EPUB.

Źródło: Dobre Darmowe e-booki - www.ebooks43.pl

Comments

  1. Awatar djtonka
    Ciekawe znalezisko. Sam poczytam patrzac na te młode wilki sapiące pod IPN..młodsi ode mnie o 10 lat ale jakie parcie na coś czego nie rozumieją
  2. Awatar ali_cja
    Miałam opory, żeby to ściągać, a jeszcze większe, żeby tutaj wrzucić. Uznałam jednak, że przeczytać warto, a czy wierzyć? Każdy powinien to sam osądzić.
    Kombinowałam jak skonstruować tytuł, co by nie wyglądał na polityczny
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas