Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
View RSS Feed

Niech prawo zawsze PRAWO znaczy, a sprawiedliwość - SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Chmura Czytania. Bezpłatny dostęp do książek.

Rate this Entry
by , 23-01-2015 at 18:03 (5435 Odsłon)
cyt."Technologia multimedialna daje książkom nowy wymiar wolności-uwalnia je od papieru i ograniczeń dystrybucyjnych. Szybują jak chmura. Chmura Czytania...." Chmura Czytania darmowe książki

- E-boki; można pobierać i czytać w formacie ePub lub Mobi,
- Audiobooki; można zgrywać w formacie MP3,
- pliki PDF ; można pobrać i czytać na dowolnym urządzeniu.


Polecam "Figliki"Mikołaja Reja ;Chmura Czytania darmowe książki
-audiobook /w formacie MP3/ lektor: Jerzy Zelnik,
-wersja na Kindle; w formacie MOBI,
-wersja w formacie ePub,
- wersja w formacie PDF

Źródło;
Chmura Czytania darmowe książki

Updated 11-03-2015 at 13:24 by ali_cja

Kategorie
E-booki

Comments

 1. Awatar Sigma
  No proszę, tego nie znałem
 2. Awatar ali_cja
  Figlików czy Chmury Czytania ?
  Dobrze, że zagadałeś, bo mi się już znudziło pisanie samej do siebie
 3. Awatar Sigma
  Chmury Czytania. Darmowe ebooki czerpałem głównie z Wolnych Lektur Z jakiego sprzętu do czytania korzystasz? Kindle czy, któryś z pozostałych wynalazków?
 4. Awatar ali_cja
  Kiedyś sporo czytałam z Wolnych Lektur, teraz częściej z ebooks43-jeżeli chodzi o bezpłatne. Z płatnych, najczęściej kupowałam w Publio czy Nexto. W Nexto mam spory zbiór w ichszej bibliotece a nie wszystkie pozycje ściągnęłam. Muszę się uwijać do 1 lutego bo przejął ich, zdaje się, e-kiosk i pościągać cały zbiór. Mimo usilnych prób nie mogę przejść na nowe konto.
  Mam Kindle i głównie na nim czytam /klasyczny, 3G/ .
 5. Awatar ali_cja
  edit; zapomniałam zapytać na czym Ty czytasz?
 6. Awatar Sigma
  Z nexto to dziwna sprawa - już 2 razy akceptowałem nowe warunki i dalej czasem mi to okienko wyskakuje. Ale liczę na to, że jednak mi konta nie zamkną A czytam na Kindle Paperwhite, wersja zwykła (z wifi)
 7. Awatar ali_cja
  Napisałam do Nexto o kłopotach z akceptacją nowego regulaminu / też dwa razy akceptowałam/. Odpisali mi, podając nie działający link;
  "Szanowny Kliencie,
  Otrzymujemy sygnały o problemach związanych z akceptacją regulaminu, który wskazuje nowego Administratora Twoich danych na stronie♥nexto.pl- e-Kiosk S.A.
  Rozumiemy, że wszelkie dodatkowe czynności , których oczekujemy, wymagają Twojej uwagi i poświęcenia czasu, ale tylko dzięki akceptacji nowego regulaminu (który jest wymagany ze względów prawnych) e-Kiosk S.A. nabędzie prawo do zarządzania Twoim kontem w serwisie Nexto.pl .

  W przypadku wyrażenia zgody, korzystanie z samego serwisu nie ulega zmianie – możliwy będzie dostęp do zakupionych publikacji, korzystanie z promocji i ofert dedykowanych dla posiadaczy kont.

  Przywróciliśmy możliwość logowania w serwisie. Prosimy o przejście przez link:

  http://nexto.pl/zgoda.xml

  zalogowanie się, a następnie zaakceptowanie umieszczonego tam regulaminu. Na Twoją zgodę mamy czas tylko do 31 stycznia.
  Jeżeli już wcześniej wyraziłeś zgodę na nowy regulamin, to po przejściu pod wskazany wyżej link, otrzymasz komunikat z potwierdzeniem.
  Doceniając Twoje zaangażowanie i cierpliwość, pragniemy podarować kod rabatowy na kolejne zakupy w Nexto.pl . Poniższy kod obniża wartość koszyka o 20%.
  Zespół Nexto sp. z o.o. w likwidacji. "

  Ponownie napisałam do nich trzy dni temu i już nie odpisali. Z tym, że ja cały czas mogłam oraz teraz mogę się do nich logować. Na" Świecie czytników" niektórzy użytkownicy pisali w komentarzach, że po 15 stycznia nie mogli się już zalogować.
 8. Awatar Sigma
  No to chyba się udało Czyli mają burdel, bo akceptować można w nieskończoność, ale coś się w bazie zapisuje. Bo u mnie jest podobnie - logować się mogę, ale wyświetla się baner i mogę wejść w ponowną akceptacje regulaminu
 9. Awatar ali_cja
  Może i się udało, jednak ja próbuję ściągnąć swoją bibliotekę. I tu też jest problem, bo są jakieś limity ściągania i przyblokowali mi pobieranie. Dzisiaj dostałam wiadomość, że stary limit mi odblokowali.
  Korzystasz z egazeciarz.pl na Kindle?
 10. Awatar Sigma
  Korzystałem z instapaper Ale mam obecnie prenumeratę GW na publio, co wyczerpuje potrzeby prasy codziennej, a internet przeczesuje na komórce
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas