Cytat Zamieszczone przez ali_cja Zobacz posta
Dla mnie, nie byłaby to strata kasy, tylko nowe doświadczenie. Napisałam "była", ponieważ nie doszło do finalizacji transakcji sprzedaży. Po prawie całodziennej korespondencji ze sprzedawcą i producentem, otrzymałam takie informacje ( może komuś się przydadzą):
- "Skłoniła nas Pani do dokładniejszego zbadania tematu współpracy urządzenia z telefonami działającymi pod kontrolą Windows Phone w różnych wersjach. Faktycznie wszystko wskazuje na to, że większość użytkowników ma problemy z większością funkcji. Zdarzają się problemy z synchronizacją i wyświetlaniem powiadomień. Obawiamy się, że podobne problemy będą występowały również u Pani (takie objawy potwierdza również pomoc techniczna firmy MyKronoz)."
oraz
-" Tak na prawdę temat nie jest w 100% spalony, ponieważ wszystko wskazuje na to, że problem tkwi w samej aplikacji mobilnej, a nie w sprzęcie. Jest szansa, że producent w niedługim czasie wyda aktualizację i będziemy mogli się cieszyć pełną funkcjonalnością sprzętu na Windows Mobile."
Przez pewien czas miałam chrapkę na smartwatch`a od Mykronoz ale... strona producenta trochę wprowadza w błąd bo wynikają z niej inne fakty o dostępnych funkcjach, a komentarze przy dedykowanych apkach nie pozostawiają złudzeń ;/ tym bardziej jak wczytamy się w opis przy apkach dotyczący wspieranych funkcji człowiek zaczyna coś podejrzewać że np. nie dostaniemy powiadomień z mediów społecznościowych czy kalendarza oraz nie przeczytamy kalendarza. Obserwuję ich od roku i nawet korespondowałam w sprawie wsparcia dla WP i mam obawy że szybka aktualizacja im chyba nie grozi, takie wsparcie jest bo jest może złapiemy trochę klientów ;/
Zniechęcili mnie i nie dokonałam zakupu do testów mimo wielkiego napalenia na smartwatch`a ;/